Nieuws
HCC!scheurkalender 2026 geannuleerd
15 april 2025
Dinsdag 2 juni 20:00 tot 22:30
Zalencentrum De Witte Kerk - Venlo
Agnes Huijnstraat 3
5914 PE Venlo
Ontdek de kracht van ComfyUI, een flexibele en modulaire interface voor AI-beeldgeneratie. Dat op je eigen PC werkt. Dus geen websites waarbij je een abonnement moet afsluiten. Je kan dus geheel gratis AI beelden genereren en zelfs een bestaande foto bewerken.
In deze lezing nemen we je mee in de mogelijkheden van dit krachtige platform en laten we zien hoe je met slimme workflows verbluffende visuele resultaten kunt creëren.
Aan bod komen onder andere:
In deel twee zal gebruik worden gemaakt van foto’s als basis materiaal die we dan met AI gaan manipuleren. Ik vraag daarom om zo mogelijk foto’s in digitale vorm mee te nemen. Bijvoorbeeld scans van oude zwart wit foto’s, portret foto’s, etc. Zorg dat je dan een half uur van te voren aanwezig bent zodat ik een selectie kan maken. Hieronder een tweetal voorbeelden.
Object verplaatsing (Beeld de man in foto af als ridder, die voor de veldslag, zijn geliefde omhelst): (zie foto)
Of je nu een kunstenaar, ontwerper of AI-enthousiast bent: deze lezing biedt je praktische inzichten én inspiratie om zelf met ComfyUI aan de slag te gaan.
'Abonneer je nu op de nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze activiteiten!'
Aanmelden